Про виробника

Можливо, ви ніколи не тримали в руках паяльник або інше паяльне обладнання. Втім, без цих інструментів неможливо уявити сучасний світ. Оскільки саме з їхньою допомогою з’єднують дроти та компоненти у вашому смартфоні, телевізорі, пральній машині та іншій побутовій техніці та електроніці.

Продукція Goot виготовляється компанією TAIYO ELECTRIC – провідним виробником паяльного обладнання та аксесуарів, котрий забезпечує 60% річного обороту паяльників у Японії. Заснована в 1965 році, сьогодні компанія застосовує накопичений досвід та сучасні технології для створення обладнання, що дозволяє майстрам у всьому світі працювати ефективно, безпечно та швидко.

Співзасновник і колишній президент TAIYO ELECTRIC Ітару Фуджі (1926–2008) сказав: “Ми хочемо створювати продукти, які торкнуться серця наших клієнтів”. Як вони цього досягли? 

Використання високих технологій та комунікація зі споживачем

Goot не стоїть на місці! При створенні інструментів, бренд використовує передові досягнення техніки та досліджує потреби користувачів. Адже сьогодні паяльне обладнання застосовується у найрізноманітніших галузях – для монтажу або ремонту побутової техніки, комунікаційних систем, електронних пристроїв і автомобілів.

Однак, разом з розвитком технологій, зростають і вимоги до точності та функціональності паяльного обладнання. Особливо це стосується роботи з чутливими компонентами. Передові технології компанії – надійна запорука успішної роботи при виготовленні високотехнологічних пристроїв.

Ефективне співробітництво

Співробітництво з компаніями, що працюють у суміжних галузях, – це один з основних принципів створення нових продуктів.

Наприклад, паяльник із регульованою температурою компанія розробила спільно з T.D.K. (японським виробником електронних компонентів та носіїв інформації). А супершвидкий паяльник, готовий до роботи усього через 10-13 секунд після увімкнення, – створили разом з компанією Kyocera, що виробляє офісне обладнання, електронні компоненти, сонячні батареї тощо.

Суворий контроль якості

Продукція, що випускається компанією TAIYO ELECTRIC під торговельною маркою Goot, проходить жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва: від створення прототипу до запуску в масове виробництво.

Мета такого контролю – надати користувачам безпечний, якісний продукт, на який вони зможуть покластися. До того ж продукція Goot виготовляється з використанням найпередовіших технологій та найновішого промислового обладнання.

Доступність у всьому світі

Головний офіс та виробничі потужності компанії розташовані у Фукуямі, префектура Хіросіма. До мережі збуту входять три торгові представництва в Японії (у містах Токіо, Осака та Ніїґата), а також Міжнародний маркетинговий відділ.

Goot – торговельна марка, якій довіряють як на японському, так і на міжнародному ринку. З моменту створення компанії TAIYO ELECTRIC минуло понад п’ятдесят років. Побажання Ітару “торкнутися сердець клієнтів” тепер втілені буквально. Річ у тім, що продукцію Goot використовують у 60 країнах світу! Goot можна зустріти в Азії, Близькому Сході, в Океанії, Північній та Південній Америці, Африці та Європі. 

Де б ви не були, Goot підтримуватиме вас у роботі, надаючи усе необхідне: від найпростіших ручних інструментів до складних та багатофункціональних станцій.